31. Zygmunt Menkes - Autoportret

    Leopold Gottlieb
    - Portret mężczyzny, ok. 1910,

    Zygmunt Menkes
    - Lekcja muzyki,

Proweniencja

Nowy Jork, kolekcja prywatna

Nr katalogowy: 31

Zygmunt Menkes (1896 - 1986)
Autoportret

olej, płótno / 47 x 36 cm
sygn. p. d.: Menkes

Estymacja:
60 000 - 80 000 zł ●
12 766 - 17 022 EUR
13 101 - 17 468 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 13 grudnia 2022

wtorek, 13 grudnia 2022, o godz. 19.00

25 listopada - 13 grudnia 2022 r.