31. Zygmunt Menkes - Autoportret
Proweniencja
Nowy Jork, kolekcja prywatna
Nr katalogowy: 31
Zygmunt Menkes (1896 - 1986)
Autoportret
olej, płótno / 47 x 36 cm
sygn. p. d.: Menkes
- Estymacja:
60 000 - 80 000 zł ●
12 766 - 17 022 EUR
13 101 - 17 468 USD
Aukcja Dzieł Sztuki 13 grudnia 2022
wtorek, 13 grudnia 2022, o godz. 19.00
25 listopada - 13 grudnia 2022 r.