74. Stanisław Szukalski - Kopernik, 1971

    Franciszek Starowieyski
    - Oda do radości, 2004,

    Aleksander Roszkowski
    - Skrzydło, 1981/1982,

Proweniencja

Nr katalogowy: 74

Stanisław Szukalski (1895 - 1987)
Kopernik, 1971

druk, papier / 44 x 41 cm (kompozycja)
sygn. p. d.: SSzukalski (sygnatura z 1984 r.)
sygnowany i datowany na płycie l.d.: SSzukalski 3.XII.1970, pod kompozycją napis: 1473 - KOPERNIK - 1973 (do obiektu dołaczono certyfikat autentyczności wydany przez Archive Szukalski i podpisany przez Glenna Braya oraz Lenę Zwalve)

Estymacja:
12 000 - 15 000 zł ●
2 554 - 3 192 EUR
2 621 - 3 276 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 13 grudnia 2022

wtorek, 13 grudnia 2022, o godz. 19.00

25 listopada - 13 grudnia 2022 r.