32. Alfons Karpiński - Lektura przy kominku, 1930

    Alfons Karpiński
    - Portret aktorki Konstancji Bednarzewskiej, 1929,

    Wojciech Kossak
    - Vive L'empereur, 1915,

Proweniencja

Polswiss Art, aukcja 4.12.2013, poz. 10
Ostoya, aukcja 25.11.2006, poz. 50

Nr katalogowy: 32

Alfons Karpiński (1875 - 1961)
Lektura przy kominku, 1930

olej, płótno / 93,5 x 74,5 cm
sygn. l. d.: a. karpiński / 1930
na odwrociu napis autorski: mal | A Karpiński | Kraków (słabo czytelny)i dwie identyczne pieczątki z nazwiskiem i adresem malarza (słabo czytelne)

Estymacja:
50 000 - 60 000 zł ●
10 310 - 12 372 EUR
10 061 - 12 073 USD

Aukcji Dzieł Sztuki 20 października 2022

czwartek, 20 października 2022, o godz. 19.00

3 - 20 października 2022 r.