55. Alfred Aberdam - Pejzaż ze Szwajcarii, 1938

    Jan Rubczak
    - Kwitnąca jabłoń, 1918,

    Rafał Malczewski
    - Pejzaż z Jasper, 1943,

Proweniencja

Rempex, aukcja 27.02.2002, poz. 285

Nr katalogowy: 55

Alfred Aberdam (1894 - 1963)
Pejzaż ze Szwajcarii, 1938

olej, płótno / 44,5 x 60 cm
sygn. p. d.: Aberdam / Suisse 1938, na odwrociu napisy autorskie: No1 Paysage en Suisse / Aberdam Alfred / a Paris (13)c, 14 Passage / Victor Marchand

Estymacja:
18 000 - 25 000 zł ●
3 712 - 5 155 EUR
3 622 - 5 031 USD

Aukcji Dzieł Sztuki 20 października 2022

czwartek, 20 października 2022, o godz. 19.00

3 - 20 października 2022 r.