85. Włodzimierz Pawlak - Dziennik 28 X - 15 XII, 2020

    Jan Pamuła
    - Bez tytułu, 1983/1990,

    - Dziennik 3 XI - 13 XII, 2012,

Nr katalogowy: 85

Włodzimierz Pawlak (1957)
Dziennik 28 X - 15 XII, 2020

olej, płótno / 24 x 18 cm
sygn. i opisany na odwrociu: WŁODZIMIERZ PAWLAK / DZIENNIK 28X - 15XII / 24 x 18 2020

Estymacja:
12 000 - 15 000 zł ●
2 475 - 3 093 EUR
2 415 - 3 019 USD

11 000 zł
2 269 EUR
2 214 USD

Aukcji Dzieł Sztuki 20 października 2022

czwartek, 20 października 2022, o godz. 19.00

3 - 20 października 2022 r.