88. Tess Jaray - Many moments grey and mauve, 2005

    Jan Berdyszak
    - Po Passe-par-tout, 2003,

    Jerzy Kałucki
    - Przebiegi XXIII, 2012,

Londyn, Megan Piper, Celestial Mechanics: Tess Jaray, Linda Karshan, Jeanne Masoero, 3-27 października 2017.

Piper M., Celestial Mechanics: Tess Jaray, Linda Karshan, Jeanne Masoero [katalog wystawy], Londyn 2017, s. 8.

Nr katalogowy: 88

Tess Jaray (1937)
Many moments grey and mauve, 2005

olej, płótno / 62 x 62 cm
sygn. i opisany na odwrociu: Tess Jaray 2006 Many moments

Estymacja:
30 000 - 40 000 zł ●
6 186 - 8 248 EUR
6 037 - 8 049 USD

Aukcji Dzieł Sztuki 20 października 2022

czwartek, 20 października 2022, o godz. 19.00

3 - 20 października 2022 r.