18. Julian Fałat - Przed kapliczką, ok. 1910-1915

    Julian Fałat
    - Baca,

    Julian Fałat
    - Autoportret ze sztalugą, 1911,

Warszawa, Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych, Wystawa Jubileuszowa Juliana Fałata (prawdopodobnie tożsama z wystawianą tamże pracą Kapliczka Leśna), 1926.

Nr katalogowy: 18

Julian Fałat (1853 - 1929)
Przed kapliczką, ok. 1910-1915

akwarela, kredka, pastel, karton / 65,2 x 45,5 cm
sygn. i opisany p. d.: Fałat / Bystra

Estymacja:
60 000 - 80 000 zł
12 632 - 16 843 EUR
13 364 - 17 818 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 14 marca 2023

wtorek, 14 marca 2023, o godz. 19.00

24 lutego - 14 marca 2023 r.