19. Julian Fałat - Autoportret ze sztalugą, 1911

    Julian Fałat
    - Przed kapliczką, ok. 1910-1915,

    Wlastimil Hofman
    - List,

Proweniencja

Polswiss Art, aukcja 23.05.2017, poz. 24

Krzysztofowicz-Kozakowska S., Kolekcja smólska. Malarstwo polskie XIX i początku XX wieku, [s.l.], [s.n.], 2008, s. 124.

Nr katalogowy: 19

Julian Fałat (1853 - 1929)
Autoportret ze sztalugą, 1911

akwarela, papier / 53 x 37 cm
sygn. i opisany l. d.: jFałat/Bystra 1911

Estymacja:
40 000 - 50 000 zł
8 422 - 10 527 EUR
8 909 - 11 136 USD

38 000 zł*
8 000 EUR
8 464 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 14 marca 2023

wtorek, 14 marca 2023, o godz. 19.00

24 lutego - 14 marca 2023 r.