10. Janina Wierusz-Kowalska - Liberta

    Łukasz Patelczyk
    - Flying Terra Rossa Glass, 2022

    Piotr Czajkowski
    - Palace Royal z cyklu Metro/GOLD obraz numer 7, 2022

Nr katalogowy: 10

Janina Wierusz-Kowalska
Liberta, 2023

akryl, płótno / 200x135 cm
sygn. na odwrocie:WK

Estymacja:
20 000 - 40 000 zł
4 367 - 8 734 EUR
4 820 - 9 639 USD

120 000 zł
26 201 EUR
28 916 USD

Licytacja prac:
sobota, 3 czerwca 2023

Wystawa obiektów:
10 maja - 12 czerwca 2023
Pałac Królewski w Wilanowie, Warszawa
Godziny otwarcie wystawy:
pn-nd: 10:00 - 18:30