77. Erna Rosenstein - Zaświaty, 1969

    Konstanty Gorbatowski
    - Kryształowe domy,

    Zbigniew Makowski
    - Słońca, lata 60. XX w.,

Proweniencja

Łódź, kolekcja prywatna
Ans Azura, aukcja 26.05.2022, poz. 5

Nr katalogowy: 77

Erna Rosenstein (1913 - 2004)
Zaświaty, 1969

tempera, akwarela, tusz, tektura / 32 x 26 cm
sygn. i. d.: E. Rosenstein 1969 oraz sygn. I opisana na odwrociu: "Zaświaty" / E. Rosenstein / 1969

Estymacja:
80 000 - 100 000 zł ●
17 818 - 22 272 EUR
19 185 - 23 981 USD

Aukcji Dzieł Sztuki 6 czerwca 2023

wtorek, 6 czerwca 2023, o godz. 19.00

19 maja - 6 czerwca 2023