94. Jacek Yerka - Underwater Tower, 1996

    Jacek Yerka Jacek Kowalski
    - Depresja, 1981,

    Barbara Munzer
    - Desdemona, 2006,

Proweniencja

Sotheby's, aukcja 22-29.11.2022, poz. 18.
Niemcy, kolekcja prywatna
Las Vegas, Morpheus Fine Art (2007)

Nr katalogowy: 94

Jacek Yerka(Jacek Kowalski) (1952)
Underwater Tower, 1996

akryl, płótno / 65,5 x 73 cm
sygn. p.d.: YERKA 96 na blejtramie sygn. i opisany: JACEK YERKA / "UNDERWATER - TOWER" / AKRYL 1996

Estymacja:
150 000 - 180 000 zł ●
33 408 - 40 090 EUR
35 972 - 43 166 USD

120 000 zł*
26 727 EUR
28 777 USD

Aukcji Dzieł Sztuki 6 czerwca 2023

wtorek, 6 czerwca 2023, o godz. 19.00

19 maja - 6 czerwca 2023