25. Rafał Borcz - Olchowiec

    Paweł Szanajca
    - Sous les toits Paris, 2008

    Rafał Bujnowski
    - Pejzaż, 2005

Nr katalogowy: 25

Rafał Borcz (1973)
Olchowiec, 2013

olej, płótno / 120 x 150 cm
opisany na odwrocie: Rafał Borcz, Olchowiec, olej, 2013

Cena wywoławcza:
7 000 PLN

Estymacja:
10 000 - 12 000 PLN

10 700 PLN

XV Aukcja Sztuki Najnowszej

15 września, 2015 r. godz. 19.00