65. Marcin Maciejowski - A tam była cukiernia

    Jarosław Modzelewski
    - Wisła.Stara Barka 3, 2003

    Kazimierz Mikulski
    - Upalne południe, 1972

Nr katalogowy: 65

Marcin Maciejowski (1974)
A tam była cukiernia, 2002

olej, płótno / 40 x 35 cm
sygn. na odwrocie: MM 02 okładka /”Przekroju “/ 2002 r.

Cena wywoławcza:
32 000 PLN

Estymacja:
35 000 - 45 000

9 czerwca, 2015 r. godz. 19.00