10. Stanisław Kaczor-Batowski - Pejzaż z chatą

    Stanisław Łasiński
    - Pejzaż wiejski z kobietą ciągnącą wózek, 1890

    Adam Setkowicz
    - Kulig,

Nr katalogowy: 10

Stanisław Kaczor-Batowski (1866 - 1946)
Pejzaż z chatą

olej, płótno / 35 x 58 cm
sygn.p.d. Batowski

Cena wywoławcza:
12 000 PLN

Estymacja:
13 000 - 15 000

9 czerwca, 2015 r. godz. 19.00