33. Józef Mieszkowski - Port

    Henryk Plich
    - Blondynka z czerwonym parasolem, 1938

    Zygmunt Radnicki
    - Zaułek fabryczny, 1939

Nr katalogowy: 33

Józef Mieszkowski (1889 - 1950)
Port, 1935

olej, tektura / 54 x 64 cm
sygn.p.d. Mieszkowski/1935

Cena wywoławcza:
6 000 PLN

Estymacja:
7 000 - 9 000

9 czerwca, 2015 r. godz. 19.00