44. Marek Żuławski - Kwiaty

    Marek Oberlander
    - Martwa natura z żółtym wiadrem i cebulą, 1963

    Henryk Stażewski
    - Relief Bleu-Rose, 1967

Nr katalogowy: 44

Marek Żuławski (1908 - 1985)
Kwiaty, 1954

olej, płótno / 67 x 57,5 cm
sygn. p.d.: Marek

Cena wywoławcza:
10 000 PLN

Estymacja:
12 000 - 15 000

9 czerwca, 2015 r. godz. 19.00