56. Jerzy Nowosielski - Akt

    Stanisław Fijałkowski
    - Studia talmudyczne VIII, 1978

    Tadeusz Łodziana
    - Akt,

Proweniencja

– aukcja Dom Aukcyjny Agra Art z 20.04.2008 – kolekcja prywatna – Szwajcaria

Nr katalogowy: 56

Akt, 1995

olej, płótno / 99 x 80,5 cm
sygn. na odwrocie: JERZY NOWOSIELSKI 1995
na odwrocie nalepki: z Galerii Fibak oraz Domu Aukcyjnego Agra Art z 2008 r

Cena wywoławcza:
160 000 PLN

Estymacja:
220 000 - 260 000 PLN

195 000 PLN

9 czerwca, 2015 r. godz. 19.00