27. - Zabici malarze

    Jacek Markunas
    - Dyptyk, 2003

    Małgorzata Kosiec
    - CTR+ALT, 2013

Nr katalogowy: 27

Zabici malarze, 2009

akryl, olej, płótno / 46 x 54,5 cm
opisany na odwrocie: Piotr Wachowiak „Zabici malarze” akryl, olej 2009

Cena wywoławcza:
2 500 PLN

Estymacja:
3 000 - 5 000

SANUS PER ARTEM
Aukcja Sztuki Najnowszej

11-16 kwietnia 2015 r.
Galeria Domu Aukcyjnego Polswiss Art, ul. Wiejska 20, Warszawa

18 kwietnia 2015 r., godz. 19.30
Bristol Art&SPA Sanatorium, ul. 1 Maja 1, Busko-Zdrój