64. Teresa Panasiuk - Pejzaż 15/2008, 2008

    Bronisław Kierzkowski
    - KF 44, 1976,

    Stefan Gierowski
    - OB. CDXCVII, 1983,

sygn. na odwrocie: TERESA PANASIUK/0,73 x 0,73/OLEJ/PEJZAŻ 15/2008/2008r

Nr katalogowy: 64

Teresa Panasiuk (1938)
Pejzaż 15/2008, 2008

olej, płótno / 81 x 72.5 cm

Cena wywoławcza:
5 000 zł
1 208 EUR
1 283 USD

Estymacja:
7 000 - 10 000 zł
1 691 - 2 416 EUR
1 795 - 2 565 USD