36. Maurycy Mędrzycki - Pejzaż z Auvergne

    Aleksander (Sasza) Blondel
    - Pejzaż z domami,

    Henryk Hayden
    - Martwa natura, 1956

Nr katalogowy: 36

Maurycy Mędrzycki(Maurice Mendjizki) (1890 - 1951)
Pejzaż z Auvergne

olej, płótno na tekturze i na desce / 33,5 x 40,5 cm
sygn. l.d.: Mendjizky

Cena wywoławcza:
22 000 zł
5 226 EUR
5 914 USD

Estymacja:
24 000 - 28 000 zł
5 701 - 6 651 EUR
6 452 - 7 527 USD

6 października, 2015 r. godz. 19.00