2. Wojciech Kaleta - Światłoczułość III, 2013

    Blanka Dudek
    - Oczekiwanie 1, 2014,

    Katarzyna Kordyasz
    - Boja, 2012,

opisany na odwrocie: cykl: Światłoczułość Wojciech Kaleta 2013 r. "Trzeci"

(ur. 1981 r.) w latach 2004-2007 studiował na Wydziale Edukacji Wizualnej ASP w Łodzi. W 2009 r. obronił dyplom z malarstwa w pracowni adiunkta dra P. Wachowskiego. Autor wystaw indywidualnych: Galeria Młodych Talentów Rynku Sztuki, Łódź (2011); Galeria 526 Poleskiego Ośrodka Sztuki, Łódź (2011); Galeria Wolna przestrzeń Wydziału Sztuk Wizualnych ASP, Łódź (2012); Galeria Maya, Toruń (2012); Światłoczułość, Galeria Domu Literatury, Łódź (2013). Uczestnik wystaw zbiorowych: FotoFestiwalu, Łódź (2007); 8 Triennale Małych Form Malarskich, Toruń (2010); Galeria Wolna przestrzeń, Wydział Sztuk Wizualnych ASP, Łódź (2012); VI Ogólnopolski Konkurs Malarski Triennale z Martwą Naturą, Galeria BWA, Sieradz (2012); I Międzynarodowy Konkurs Artystyczny Pejzaż Współczesny, Częstochowa (2013); 9 Triennale Małych Form Malarskich, Toruń (2013).

Nr katalogowy: 2

Wojciech Kaleta (1981)
Światłoczułość III, 2013

olej, płótno / 60x60 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
241 EUR
297 USD

0 zł
0 EUR
0 USD

8 Aukcja Supermłoda