31. Dariusz Grajek - Thank You John..., 2014

    Natalia Rozmus
    - Sydney 2, 2007,

    Joanna Szostak
    - Pejzaż emotywny, 2013,

sygn. l.d. D. Grajek 2014, opisany na odwrocie: DARIUSZ GRAJEK 120x80 "THANK YOU JOHN..." 2014

(ur. 1964 r.) studiował na ASP w Poznaniu. Dyplom z malarstwa zrealizował u prof. Andrzeja Leśnika. Uczestnik wystaw: Galeria K&T (1996); Galeria FS (1995, 2002); Galeria Gida (1998, 2001); Galeria W Art (2002); Galeria Pod Makiem (2010, 2012); Galeria Pankiewicz (2008); Galeria Globis (2008); Salon Posnania (2007, 2008); Galeria DNA (2014).

Nr katalogowy: 31

Dariusz Grajek (1964)
Thank You John..., 2014

akryl, płótno / 80x120 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
241 EUR
297 USD

0 zł
0 EUR
0 USD

8 Aukcja Supermłoda