9. Paula Jaszczyk - Sen z cyklu Spokój, 2013

    Paweł Dąbrowski
    - W pianie, 2013,

    Małgorzata Łodygowska
    - Meri w grochach, 2014,

opisana na odwrocie: OBRAZ Z CYKLU SEN SERIA SPOKÓJ 2 Z 3 OLEJ NA PŁÓTNIE P. Jaszczyk'13

(ur. 1977 r.) w 2005 r. ukończyła Wydział Malarstwa warszawskiej ASP, a w 2010 r. obroniła doktorat na tej samej uczelni, na Wydziale Grafiki. Pracuje na warszawskiej ASP. Ma w dorobku liczne scenografie teatralne i filmowe. Stypendystka Młodej Polski (2012); Urzędu Marszałkowskiego (2009); Ministra Kultury (2005) i Wojewody Mazowieckiego (2005). Uczestniczka licznych wystaw zbiorowych. Autorka wystaw indywidualnych: Meandry, Galeria Mostra, Warszawa (2012); Do 2, Galeria Wystawa, Warszawa (2011); 5 lat PO, Galeria Zapiecek, Warszawa (2010); Inwencja C – Color, Galeria 2.0, Warszawa (2010); Dwoje? sie? i troje?, Pracownia Galeria, Warszawa (2008); Nie zadzieraj nosa, Teatr Wytwo´rnia, Warszawa (2007); Ja-wiele-portreto´w, Galeria Ateneum Młodych, Warszawa (2006); Kurnik, Agencja Artystyczna A3, ASP Warszawa (2006).

Nr katalogowy: 9

Paula Jaszczyk (1977)
Sen z cyklu Spokój, 2013

olej, płótno / 100x100 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
241 EUR
297 USD

0 zł
0 EUR
0 USD

8 Aukcja Supermłoda