47. Agata Kosmala - The process 003, 2014

    Joanna Misztal
    - Szepty, 2014,

    Delfina Olkowicz
    - Mam na imię Ewa, 2014,

sygn. p.d.: A.Kosmala 2014, opisany na odwrocie: Agata Kosmala 2014

(ur. 1973 r.) jest absolwentką ASP we Wrocławiu. Dyplom zrealizowała w 2000 r.w pracowni prof. W. Gołkowskiej i prof. P. Błażejewskiego. Wystawę dyplomową zaprezentowała w Galerii Design, Wrocław. Uczestniczyła w licznych prezentacjach zbiorowych m.in. Woliery 10, Muzeum Sztuki Współczesnej, Wrocław (2014); 3rd International Art Exhibition in Nyiracsad, Węgry (2014); Prix de Peinture 2013, Paryż (2013); Art Brownie ZOO, Toronto (2013); ArtPrize,USA (2013); Po setce. 100-lecie ZPAP, Galeria na Solnym, Wrocław (2013); II Międzynarodowy Konkurs Malarski, Przestrzeń Publiczna - Kontekst, Galeria Profil CK Zamek, Poznań (2010); Galeria im Polnischen Haus. Polonicum, Berlin (2009); Galeria na Solnym, Wrocław (2009); Galeria Formaty, Wrocław (2008); Galeria Pod Plafonem, Wrocław (2008); GaleriaKyoto, Wrocław (2008); Obraz Roku Art& Business, Warszawa (2006); Triennale Malarstwa Młodych, Częstochowa (2006); Konfrontacje, Galeria BWA, Sieradz (2006); Galeria Platon, Wrocław (2006).

Nr katalogowy: 47

Agata Kosmala (1973)
The process 003, 2014

olej, tusz, akryl, płótno / 50x50

Cena wywoławcza:
1 000 zł
241 EUR
297 USD

1 100 zł
266 EUR
327 USD

8 Aukcja Supermłoda