28. Michał Mroczka - Ofensywa, 2014

    Bartosz Michał Hoppe-Sadowski
    - Landscape XCII, 2014,

    Daniel Białowąs
    - Dziadki, 2013,

opisany na odwrocie: "MICHAŁ MROCZKA OFENSYWA 2014 TECHNIKA WŁASNA 81x60"

(ur. 1984 r.) w 2009 r. uzyskał dyplom z malarstwa na Wydziale Artystycznym UMCS pod kierunkiem prof. W. Wróblewskiego. Od 2007 r. współtworzy grupę artystyczną Niezależna Akademia Frenetyków. Od 2010 r. jest współzałeżycielem autonomicznej lubelskiej galerii Kamienica Cudów. Autor wystawy indywidualnej Bezkrólewie, Galeria 1, Lublin (2007). Uczestniczył w wystawach zbiorowych: Ognisko plastyczne, Cicha 4, Lublin (2014); Przemienienie, Stary Browar, Lublin (2014); Cisza przed burzą, Otwarta Pracownia, Kraków (2013); My SE, Zajezdnia, Lublin (2012); Wszystkie Przejawy Artyzmu, Duszniki Zdrój (2012); PORNOfrenetyzm, Kamienica Cudów, Lublin (2011); Lubię to” Centrum Kultury Agora, Wrocław (2011); ZERO, Lubelskie Towarzystwo Sztuk Pięknych, Lublin (2010); nie(I)grzeczni, Kamienica Cudów, Lublin (2010); Wystawa Niezależnej Akademii Frenetyków, Filharmonia, Rzeszów (2009); Rzeźby na dachu, Uniwersytet Rzeszowski, Rzeszów (2009); Do zobaczenia, Galeria Biała, Lublin (2008).

Nr katalogowy: 28

Michał Mroczka (1984)
Ofensywa, 2014

tech. własna, wpłótno / 60x81 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
241 EUR
297 USD

1 000 zł
241 EUR
297 USD

8 Aukcja Supermłoda