22. Joanna Półkośnik - XII, 2014

    Lenka Kubica
    - Lenka Kubica,

    Tomasz Witkowski
    - Fajczarz, 2012,

 Joanna Półkośnik "XII" 2014 r.

(ur. 1981 r.) w latach 2000-2005 studiowała na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Białostockiej. Autorka indywidualnej wystawy prac malarskich w Hajnówce (1999).

Nr katalogowy: 22

Joanna Półkośnik
XII, 2014

olej, akryl, płótno / 70x50 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
241 EUR
297 USD

0 zł
0 EUR
0 USD

8 Aukcja Supermłoda