25. Hanna Sitarz-Pietrzak - Co za wstyd, 2014

    Justyna Hankus
    - Chaque jour le solei est nouveau, 2014,

    Paweł Cukier
    - Gulgalta, 2014,

opisany na odwrocie: H. Sitarz

(ur. 1985 r.) w latach 2006-2013 studiowała na ASP w Katowicach malarstwo oraz projektowanie graficzne. Od 2013 r. jest na studiach doktoranckich z malarstwa realizowanych na macierzystej uczelni. Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego (2010). Finalistka przeglądu Świeża Krew Galerii Socato, Wrocław (2013); laureatka Nagrody BPSC za najlepszy dyplom ASP w Katowicach (2013); finalistka konkursu Nie ma dzieci – są ludzie, w ramach Roku Janusza Korczaka (2012); laureatka konkursu na nową szatę graficzną Teatru Ślaskiego w Katowicach (2010); laureatka III nagrody konkursu na plakat społeczny Bezpieczne wakacje na drogach Eupropy (2009). Autorka wystaw indywidualnych: Słowobraznak. Licentia poetica, instalacja typograficzna, Galeria Pusta, Katowice (2013); Not for sale, Galeria Aya, Katowice (2013); Slot Art Festival, Lubiąż (2009).

Nr katalogowy: 25

Hanna Sitarz-Pietrzak (1985)
Co za wstyd, 2014

olej, płótno / 110x110 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
241 EUR
297 USD

2 200 zł
531 EUR
653 USD

8 Aukcja Supermłoda