38. Natalia Sroka - Adra z cyklu El Pueblo, 2014

    Agata Biernacka
    - Dyktatura, 2012,

    Łukasz Biliński
    - The corner, 2013,

sygn. p.d.: Natalia Sroka 2014, opisany na odwrocie: Natalia Sroka Adra z cyklu El Pueblo 2014

Nr katalogowy: 38

Natalia Sroka (1982)
Adra z cyklu El Pueblo, 2014

akryl, płótno / 40x60 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
241 EUR
297 USD

0 zł
0 EUR
0 USD

8 Aukcja Supermłoda