23. Tomasz Witkowski - Fajczarz, 2012

    Joanna Półkośnik
    - XII, 2014,

    Justyna Hankus
    - Chaque jour le solei est nouveau, 2014,

  sygn.

(ur. 1978 r.) ukończył studia w 2008 r. w Instytucie Sztuk Pięknych na Wydziale Nauk Społecznych i Sztuki UWM w Olsztynie dyplomem w pracowni rzeźby prof. T. Platy. Laureat III Nagrody w Konkursie Niedźwiedź dla Ursusa, Warszawa (2009) oraz II Nagrody VI Olsztyńskie Biennale Plastyki O Medal Prezydenta (2009).

Nr katalogowy: 23

Tomasz Witkowski (1978)
Fajczarz, 2012

olej, płótno / 70x50 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
241 EUR
297 USD

1 000 zł
241 EUR
297 USD

8 Aukcja Supermłoda