8. Paweł Dąbrowski - W pianie, 2013

    Danuta Wójcik
    - Mój pierwszy raz..., 2014,

    Paula Jaszczyk
    - Sen z cyklu Spokój, 2013,

opisany na odwrocie: 116x89 PAWEŁ DĄBROWSKI 2013

(ur. 1974 r.) w 2002 r. ukończył Katedrę Sztuki na Politechnice w Radomiu. Dyplom z malarstwa zrealizował w pracowni prof. A. Gieragi, a aneks z Grafiki Projektowej u prof. J. Zduniewskiego. Zajmuję się malarstwem i ilustracją, a także jest nauczycielem sztuki. Autor wystaw indywidualnych w Ambasadzie USA w Warszawie (2006, 2007). Uczestnik ekspozycji: Studium Plastyczne Colage, Warszawa (1998); Politechnika Radomska (2003); Netgaleria (2004); Malarstwo młodych, Galeria Gama-due, Warszawa (2005); Motto cafe, Warszawa (2006).

Nr katalogowy: 8

Paweł Dąbrowski
W pianie, 2013

olej, płótno / 116x89 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
241 EUR
297 USD

1 300 zł
314 EUR
386 USD

8 Aukcja Supermłoda