1. Jakub (Jacques) Zucker - Toaleta

    Ludwik Klimek
    - Akt,

Nr katalogowy: 1

Jakub (Jacques) Zucker (1900 - 1981)
Toaleta

olej, płótno / 41 x 33 cm

Cena wywoławcza:
7 000 zł
1 671 EUR
2 090 USD

Estymacja:
8 000 - 1 000 zł
1 910 - 239 EUR
2 389 - 299 USD

8 000 zł
1 910 EUR
2 389 USD