80. Edward Dwurnik - Płock, 2002

    Iwo Zaniewski
    - Leżak, 2008,

    Zbigniew Makowski
    - Sine fine aut principio, 1976,

Nr katalogowy: 80

Edward Dwurnik (1943)
Płock, 2002

olej, płótno / 115 x 146 cm
sygn.: 2002 E.DWURNIK

Cena wywoławcza:
30 000 zł
7 178 EUR
9 175 USD

Estymacja:
32 000 - 36 000 zł
7 656 - 8 613 EUR
9 786 - 11 010 USD