40. Zygmunt Menkes - Modelka

    Henryk Hayden
    - Barki w porcie,

    Włodzimierz Terlikowski
    - Pejzaż, 1928,

  sygn. p.d.: Menkes

Nr katalogowy: 40

Zygmunt Menkes (1896 - 1986)
Modelka

olej, płyta / 33,5 x 38 cm

Cena wywoławcza:
25 000 zł
5 981 EUR
7 646 USD

Estymacja:
28 000 - 32 000 zł
6 699 - 7 656 EUR
8 563 - 9 786 USD

27 000 zł
6 460 EUR
8 257 USD