47. Szymon Mondzain - Bukiet kwiatów, 1961

    Bolesław Biegas
    - Skały tajemnicy, 1927,

    Wojciech Fangor
    - SU 11, 1972,

  sygn. i dat. p.d.: Mondzain 1961

Nr katalogowy: 47

Szymon Mondzain (1888 - 1979)
Bukiet kwiatów, 1961

olej, płótno / 41 x 33 cm

Cena wywoławcza:
22 000 zł
5 264 EUR
6 728 USD

Estymacja:
23 000 - 26 000 zł
5 503 - 6 221 EUR
7 034 - 7 952 USD