27. Aleksander Jędrzejewski - Bielenie płótna, 1935

    Alfons Karpiński
    - Róże ze złotym pucharkiem,

    Jerzy Kossak
    - Wizja Napoleona,

  sygn. p.d.: A. Jędrzejewski

Nr katalogowy: 27

Aleksander Jędrzejewski (1903 - 1974)
Bielenie płótna, 1935

olej, płótno / 73 x 92 cm

Cena wywoławcza:
16 500 zł
3 948 EUR
5 046 USD

Estymacja:
18 000 - 20 000 zł
4 307 - 4 785 EUR
5 505 - 6 117 USD