68. Wojciech Brewka - Słoń-Portret zamknięty, 2014

    Grzegorz Klimek
    - Trofeum, 2014,

    Klaudia Rzepka
    - Nad przepaścią, 2013-2014,

Nr katalogowy: 68

Wojciech Brewka (1980)
Słoń-Portret zamknięty, 2014

olej, płótno / 100x130 cm
sygn. l.g.: monogram
opisany na odwrocie: "SŁOŃ - PORTRET ZAMKNIĘTY" Z CYKLU PORTRETY ZWIERZĄT WARSZAWA 2014 BREWKA

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

3 000 zł
716 EUR
926 USD