26. Joanna Dyląg - bez tytułu, 2012

    Małgorzata Bryndza
    - Mobile VIII, 2014,

    Justyna Hankus-Dołhun
    - Ufo, 2014,

sygn. p.d.: monogramem wiązanym, opisany na odwrocie: JOANNA DYLĄG 2012 r. 60x90 olej na płótnie

(ur. 1990 r.) w latach 2009-2012 studiowała malarstwo na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego w pracowni prof. M. Pokrywki. Obecnie realizuje studia magisterskie na Wydziale Sztuki UR w pracowni prof. M. Pokrywki i prof. A. Nikla. Autorka wystawy indywidualnej w Muzeum Narciarstwa im. S.Barabasza, Cieklin (2013). Brała udział w wystawach zbiorowych: Grupa Plaja, Magurski Park Narodowy, Krempna (2012); wystawa poplenerowa, Nozdrzec (2012); Najlepsze dyplomy Wydziału Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego, Galeria Miejska, Rzeszów (2012).

Nr katalogowy: 26

Joanna Dyląg (1990)
bez tytułu, 2012

olej, płótno / 60x90 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

900 zł
215 EUR
278 USD