9. Ziemowit Fincek - bez tytułu, 2014
(ur. 1988 r.) w 2009 r. rozpoczął studia na ASP im. E. Gepperta we Wrocławiu na wydziale Malarstwa i Rzeźby. W 2011 r. studiował w Accademia di Belle Arti w Wenecji na wydziale Malarstwa. W 2013 r. obronił pracę licencjacką w ASP we Wrocławiu na kierunku Malarstwo. Finalista konkursów: Fundacji Zielonej Marchewki (2013) i Grand Prix Fundacji im. F. Eibisch, Warszawa. Autor wystawy indywidualnej Rzeczywistosć Poruszona, Galeria Accademia Nova, Wrocław (2011). Uczestnik wystaw: 5, Mia Art Gallery , Wrocław (2013); Schron Atomowy, Galeria Bezdomna, Kalisz (2012); Malarstwo, Zakład więziennictwa, Szczypiorno, Kalisz (2012); Młode Umysły Sztuki, Art Hotel, Wrocław (2012); Malarstwo, Posiadłość Von Possadovskich, Błotnica Strzelecka (2012); New International Group Exhibition, Camden Art Gallery, Londyn, Wielka Brytania (2011); Europejski kongres kultury House of Change, Wrocław (2011); Malarstwo, ASP, Wrocław (2011); Malarstwo, Posiadłość Von Possadovskich, Błotnica Strzelecka (2010); Malarstwo, ASP, Wrocław (2010); Wystawa Sztuki, Feldsberg, Niemcy (2008); wystawa zbiorowa, Teatr im. W. Bogusławskiego, Kalisz (2007).
Nr katalogowy: 9
Ziemowit Fincek (1988)
bez tytułu, 2014
olej, płótno / 100x80 cm
- Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR
1 200 zł
287 EUR
371 USD