12. Emilia Gąsienica-Setlak - Wspomnienie z Krety VIII, 2012-2013

    Mateusz Rafalski
    - bez tytułu, 2008,

    Łukasz Fałdrowicz
    - bez tytułu, 20113,

sygn. p.d.: Emilia Gąsienica-Setlak 2013, opisany na odwrocie: Emilia Gąsienica-Setlak 2012/2013 AKRYL, OLEJ "WSPOMNIENIA Z KRETY VIII"

(ur. 1986 r.) jest absolwentką zakopiańskiego ZSP im. A. Kenara (2005). Studiowała w pracowni prof. T. Kotkowskiej-Rzepeckiej na Wydziale Malarstwa ASP w Krakowie. Dyplom z aneksem graficznym w pracowni drzeworytu prof. B. Migi otrzymała w 2011 r. Pracuje jako pedagog z dziećmi i młodzieżą. Zajmuje się malarstwem, grafiką oraz ilustracja książkową. Autorka dziesięciu wystaw indywidualnych.

Nr katalogowy: 12

Emilia Gąsienica-Setlak (1986)
Wspomnienie z Krety VIII, 2012-2013

olej, akryl, płótno / 60x80 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR