22. Bartosz Michał Hoppe-Sadowski - Landscape XIX, 2013

    Paweł Rogalski
    - Garaże, 2013,

    Agata Biernacka
    - bez tytułu, 2012,

  opisany na odwrocie: BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI LANDSCAPE XIX 2013 114/146

(ur. 1985 r.) jest absolwentem wrocławskiej ASP, gdzie studiował w pracowniach: N. W. Kuczmy, J. Jaroszewskiego, J. Merkla.

Nr katalogowy: 22

Bartosz Michał Hoppe-Sadowski (1985)
Landscape XIX, 2013

olej, płótno / 114x146 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 900 zł
454 EUR
587 USD