48. Michał Mroczka - bez tytułu, 2014

    Agata Kosmala
    - Zamyślenie, 2014,

    Magdalena Szczerbakowicz
    - bez tytułu, 2013,

  sygn.

(ur. 1984 r.) w 2009 r. uzyskał dyplom z malarstwa na Wydziale Artystycznym UMCS pod kierunkiem prof. W. Wróblewskiego. Od 2007 r. współtworzy grupę artystyczną Niezależna Akademia Frenetyków. Od 2010 r. jest współzałeżycielem autonomicznej lubelskiej galerii Kamienica Cudów. Autor wystawy indywidualnej Bezkrólewie, Galeria 1, Lublin (2007). Uczestniczył w wystawach zbiorowych: Ognisko plastyczne, Cicha 4, Lublin (2014); Przemienienie, Stary Browar, Lublin (2014); Cisza przed burzą, Otwarta Pracownia, Kraków (2013); My SE, Zajezdnia, Lublin (2012); Wszystkie Przejawy Artyzmu, Duszniki Zdrój (2012); PORNOfrenetyzm, Kamienica Cudów, Lublin (2011); Lubię to” Centrum Kultury Agora, Wrocław (2011); ZERO, Lubelskie Towarzystwo Sztuk Pięknych, Lublin (2010); nie(I)grzeczni, Kamienica Cudów, Lublin (2010); Wystawa Niezależnej Akademii Frenetyków, Filharmonia, Rzeszów (2009); Rzeźby na dachu, Uniwersytet Rzeszowski, Rzeszów (2009); Do zobaczenia, Galeria Biała, Lublin (2008).

Nr katalogowy: 48

Michał Mroczka (1984)
bez tytułu, 2014

akryl, olej, płótno / 20x50 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR