56. Dawid Polony - Na plaży...na plaży dziwnie jest

    Joanna Małecka
    - z cyklu Memorex,

    Joanna Półkośnik
    - Żurawie, 2014,

opisany na odwrocie: "POLONY 2014 NA PLAŻY...NA PLAŻY DZIWNIE JEST"

(ur. 1988 r.) od 2010 r. studjuje na Wydziale Grafiki ASP w Krakowie. Autor wystawy indywidualnej Gloriosa Lucha, Galeria Artefakt, Kraków (2012). Uczestnik wystaw zbiorowych: W drodze, Konsulat Generalny Republiki Federacji Niemiec, Kraków (2013); Variografia. Studenci Wydziału Grafiki ASP, Pałac Sztuki, Kraków (2013); wystawa pokonkursowa fundacji Zielona Marchewka, galeria DAP 2, Warszawa (2013); wystawa pokonkursowa fundacji im. Franciszki Eibisch, Galeria Katarzyny Napiórkowskiej, Warszawa (2013).

Nr katalogowy: 56

Dawid Polony (1988)
Na plaży...na plaży dziwnie jest

olej, płótno / 149x90,5 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR