91. Patryk Różycki - I wszystko się zaczęło 2.03.2013, 2013

    Danuta Wójcik
    - Nasturcje o poranku z cyklu Kobiety, 2014,

    Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik
    - Dripping Landscape II, 2014,

sygn. p.d.: Patryk Różycki 30 VIII 2013, opisany na odwrocie: Patryk Różycki, 2013 30 VIII 2013 r. "I wszystko się zaczęło 2 III 2013 r.

(ur. 1992 r.) studiuje malarstwo na ASP w Gdańsku. Laureat brązowego medalu na I Międzynarodowym Biennale fotografii Twórczości Młodych Odbicie Istnienia, Gdynia (2011) i I nagrody w kategorii rysunek na II Biennale im. P. Potworowskiego Figury Ciała, Poznań (2012). Autor wystaw indywidualnych: Galeria Przejściowa, Dom Kultury, Golin (2013); Otwarta Pracownia, Dąbrowice Stare (2013); Patrz na mnie, Cafe Pub Brudeschaft, Gdańsk (2014). Uczestnik wystaw zbiorowych: pokonkursowej I Międzynarodowego Biennale fotografii Twórczości Młodych Odbicie Istnienia, Galeria Debiut, Gdynia (2011); laureatów wystawy pokonkursowej I Ogólnopolskie Biennale Rysunku i Malarstwa im. P. Potworowskiego Figury ciała, Galeria ZPAP Szyperska, Poznań (2012); Mistrz i uczniowie, Miejski Dom Kultury, Koło (2012); Plener Chmielno 2013, Mała Aula ASP, Gdańsk (2014); Noc, Duża Aula ASP, Gdańsk (2014); Najlepsi z Najlepszych. Katedra Kształcenia Podstawowego Wydziału Malarstwa ASP Gdańsk, Galeria PUNKT GTPS, Gdańsk (2014).

Nr katalogowy: 91

Patryk Różycki (1992)
I wszystko się zaczęło 2.03.2013, 2013

olej, płyta / 100x105 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR