87. Adam Sikorski - Autobus 1, 2008

    Anna Wójcik
    - bez tytułu, 2014,

    Tomasz Witkowski
    - Problem, 2013,

opisany na odwrocie: Sikorski 2008

(ur. 1984 r.) jest absolwentem Wydziału Malarstwa ASP w Gdańsku. Dyplom uzyskał w 2011 r. Stypendysta Prezydenta Miasta Gdańska (2010/2011). Laureat wyróżnień: Studencka Grafika Roku (2010/2012); Studencka Grafika Roku Kraków Linoryt (2011); Biennale Wydruków cyfrowych, Cieszyn (2010); Gdańsk Miastem Przyjaznym dla niepełnosprawnych (2001). Autor wystaw indywidualnych: Państwowa Galeria Sztuki, Sopot (2013); Projektornia Gak, Gdańsk (2012); wystawa dyplomowa, Park Naukowo Technologiczny, Gdańsk (2011);Linoryt – sposób na rysunek, Teatr Miejski, Gdynia (2011); Sikorski – Guru, Klub Mechanik, Gdańsk (2009).

Nr katalogowy: 87

Adam Sikorski (1984)
Autobus 1, 2008

olej, płótno / 120x180 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

900 zł
215 EUR
278 USD