63. Piotr Smogór - You_2, 2014

    Bartek Górny
    - Ludzie i psy, 2013,

    Monika Walter
    - Donna anonima, 2012,

sygn. na dole, na odwrocie: nalepka autorka

(ur. 1975 r.) ukończył filozofię na Uniwersytecie Wrocławskim. Ma na koncie udział w dwóch edycjach Międzynarodowego Festiwalu Sztuki WPA oraz wystawy indywidualne: Historie nieznane, Towarzystwo Miłośników Wrocławia, Wrocław (2010); Moment, ODT Światowid, Wrocław (2012); body_2, ODT Światowid, Wrocław (2013); Projekcje, Sobczyk Gallery (2014).

Nr katalogowy: 63

Piotr Smogór (1975)
You_2, 2014

olej, płótno / 60x90 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR