36. Rafał Chojnowski - Selbstverch..., 2012

    Wanda Badowska-Twarowska
    - Anna Karenina/B.Eifman, 2011,

    Jarosław Jeschke
    - Havana, 2012,

(ur. 1966 r.) studia ukon´czył na wrocławskiej PWSSP na Wydziale Malarstwa w pracowniach prof. A. Klimczaka-Dobrzanieckiego i prof. K. Jarodzkiego. Uczestnik wystaw: Miasto, Eva Jekel Gallery, Londyn, Wielka Brytania (1991); Obrazy, PWSSP, Wrocław (1995); Survival 3. Przegla?d sztuki w ekstremalnie trudnych warunkach, Wrocław (2005); Tridem, Dom Edyty Stein, Wrocław (2005), Nauka Jazdy, Galeria na Solnym, Wrocław (2005); Galeria na Pradze, Warszawa (2007); Miejsca Publiczne, TKS, Wrocław (2010); Stille Nature, Soho Factory, Warszawa (2013); Makrobiologia i inne obrazy, Tetera, Wrocław (2013).

Nr katalogowy: 36

Rafał Chojnowski (1966)
Selbstverch..., 2012

olej, płótno / 130 x 140 cm
sygn. p.d.: R. Chojnowski
opisany na odwrocie: RAFAŁ CHOJNOWSKI „SELBSTVERCH..." olej na płótnie 2012r. 130X140cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
242 EUR