41. Andrzej Fronczak - Miasto fabryczne, 2014

    Iwona Wojewoda-Jedynak
    - bez tytułu, 2006,

    Henryk Laskowski
    - Mgła, 2011,

sygn. p.d.: A. Fronczak 14

(1959 r.) ma na koncie 37 wystawach indywidualnych oraz udział w 15 plenerach malarskich. W 2009 r. laureat Nagrody Prezydenta Miasta Włocławek w dziedzinie kultury. W 2010 r. odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi za działalność społeczno-kulturalną. Laureat nagrody publiczności na VIII Ogólnopolskim Biennale Sztuki, Skierniewice (2004) oraz wyróżnień na XV Włocławskich impresjach, Galeria dk, Włocławek (2008); XVII Włocławskich impresjach, Galeria dk, Włocławek (2010) i XX Włocławskich impresjach, Galeria dk, Włocławek (2013). Brał udział w ponad 80 wystawach zbiorowych i konkursach. Wystawiał w Polsce, Niemczech, Danii, Holandii, Serbii, Włoszech, Ukrainie i Słowacji.

Nr katalogowy: 41

Andrzej Fronczak (1959)
Miasto fabryczne, 2014

technika mieszana, akryl, płótno, / 70x50 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
242 EUR

1 600 zł
387 EUR
527 USD