14. Andrzej Głuszek - Szósty zmysł, 2013

    Andrzej Kasprzak
    - Evening, 2010,

    Ewa Miazek
    - Pasażerowie, 2014,

sygn. p.d. monogramem i datowany 2013; opisany na odwrocie: andrzej głuszek 2013 r.

(ur. 1956 r.) w latach 1977-1982 studiował w PWSSP we Wrocławiu. Dyplom z malarstwa uzyskał w pracowni prof. K. Jarodzkiego. Laureat wyróżnienia na Salonie Zimowym w Radomiu (1985); nagrody publiczności na wystawie Droga i Prawda we Wrocławiu (1997); nagrody Wojewody Wrocławskiego oraz Polskiego Radia na Dolnośląskiej Wystawie Sztuki we Wrocław (2004). Autor wystaw indywidualnych: Galeria Na Solnym, Wrocław (1986); Adrian's Galerie, Memmingen (1987); Galeria BWA, Wrocław (1992); Yoon&Teo Galerie, Monachium (1993); Brunners Galerie, Garnisch Parten Kirschen (1993); Ultramalerei, Kolonia (1993); Pro Arte Galeria, Zielona Góra (2003); Enthusiastic, Wrocław (2014). Uczestniczył m.in. w Festiwalu Malarstwa Współczesnego w Szczecinie; Biennale Malarstwa Bielska Jesień w Bielsko-Białej i Międzynarodowym Jesiennym Salonie Sztuki w Ostrowie Świętokrzyskim.

Nr katalogowy: 14

Andrzej Głuszek (1956)
Szósty zmysł, 2013

olej, płótno; / 90x130 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
242 EUR