66. Bogna Gniazdowska - Pinokio i wróżka, 2012-2014

    Kamila Model
    - Laboratoryjne badania uczuć, 2013,

    Marta Kochanek-Zbroja
    - Hurra !, 2010,

sygn. l.d.: BG '12-14, opisany na odwrocie: BOGNA GNIAZDOWSKA "PINOKIO I WRÓŻKA" OLEJ 2012-2014 80x80 cm

(ur. 1964 r.) studiowała na Wydziale Malarstwa ASP w Warszawie. Dyplom z wyróżnieniem w pracowni malarstwa prof. S. Gierowskiego oraz w pracowni problemów malarstwa w architekturze prof. R, Winiarskiego uzyskała w 1990 r. Stypendystka Ministra Kultury i Sztuki. Autorka licznych wystaw indywidualnych m.in. Od tego nie uciekniesz, Galeria Dziekanka, Warszawa (1992); Osoby, Galeria Test, Warszawa (1992); Osoby II, Galeria Styk, Warszawa (1992); Malarstwo, Galeria Art, Warszawa (1995); Reflektionen, Galeria East Art Kunsthandel, Berlin (1997); Album, Galeria Art, Warszawa (1999); Wczoraj, Galeria Promocyjna, Warszawa (2000); Portrety Portretów, Galeria Fret@Porter, Warszawa (2002); Malarstwo, Galeria Promocyjna, Warszawa (2005).

Nr katalogowy: 66

Bogna Gniazdowska (1964)
Pinokio i wróżka, 2012-2014

olej, płótno, / 80x80 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
242 EUR