2. Ilona Herc - W wielkim mieście, 2014

    Bartłomiej Jarmoliński
    - Fragile, 2014,

    Katarzyna Zawierucha
    - Tatoo, 2013,

sygn. p.d. monogramem; opisana na odwrocie: ILONA HERC "W WIELKIM MIEŚCIE" KRAKÓW 2014

Nr katalogowy: 2

Ilona Herc (1972)
W wielkim mieście, 2014

olej, płótno; / 50x100 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
242 EUR

3 600 zł
870 EUR
1 185 USD